Chlupatý hopan

Working testy v Řásné 2012

DivoškaV neděli 29.4. se po sobotní klubové výstavě konaly working testy kde bylo přihlášeno asi 30 bearded collií. Ráno se začínalo nejprve senior testem, pro ty kterým se loni zkoušku složit nepodařilo, a pak se pokračovalo testem primary a junior. Paní rozhodčí byla k nováčkům velmi benevolentní, umožňovala splnit cvik na několik pokusů a těm , kterým se nedařilo dávala rady, jak pejska cvičit. Zkoušky se tím velmi prodloužily a na nás, kteří jsme skládali zkoušku vyššího stupně, přišla řada až odpoledne, kdy pejskové byli po dlouhotrvající výstavě a z horkého počasí velmi unavení.

Začínalo se cvikem hledání ztraceného předmětu a právě únava se projevila u naší Cácorky. Vůbec se jí nechtělo běžet dál ode mě a ani se nesoustředila, tak jsme cvik nesplnily. Divoška byla soustředěnější a všechny cviky plnila moc pěkně a zkoušku intermediate složila na 95 bodů.Vlastně z 9 přihlášených jsme tento stupeň zkoušky splnili 4.

Na nejvyšší senior test si už troufla jenom Pavlínka a Ciri a test úspěšně složily. Jistě na únavu pejsků mělo vliv i velmi teplé počasí, kdy vládly teploty kolem 30 stupňů – na duben dosti neobvyklé. No, nevadí, alespoň se máme co učit na příští rok a budeme doufat, že se bude Cácorce dařit lépe a teď máme radost alespoň z Divošky.

Pro zobrazení klikněte zde:Working testy v Řásné 2012

««« Předchozí text: Klubová výstava Řásné 28.4.2012 Následující text: Nejistá sezóna Třebíč 1.5.2012 »»»

Sobota 5. 05. 2012, 20.53 | Téma: Závody | 0 komentářů | Přečteno: 219x

Komentáře k textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

Chovatelská stanice Bearded collií

Beardedky

 

 

Menu

Štěňátka O chovatelské stanici O plemeni Naše smečka Fotoalbum Videa Odkazy Kontakt

Odkud přicházíte

Nové komentáře

 Online: 12 lidí
Texy!